Щракнете върху бутона по-долу, за да заредите съдържанието на GTranslate.

Заредете Gtranslate

PGRpdiBjbGFzcz0iZ3RyYW5zbGF0ZV93cmFwcGVyIiBpZD0iZ3Qtd3JhcHBlci0zMDkyODUzMiI+PC9kaXY+
търсене
Затворете това поле за търсене.

Уебсайт KURZ Karkassenhandel GmbH

KURZ Karkassenhandel е призната и сертифицирана специализирана компания за изхвърляне на стари гуми с много международни контакти.

Вие сте продавач със сърце и душа. В допълнение към уникалния талант за продажби, вие имате високо ниво на самомотивация и обичате да общувате с хората. Вашият отворен и позитивен характер ви улеснява при изграждането на взаимоотношения с клиентите. Изхвърлянето, рециклирането и избягването на отпадъците са вашите теми. Описанието отговаря ли ви? Тогава сте точно с нас! Кандидатствайте сега като търговски представител.

Какво Ви предлагаме:

  • сигурна, постоянна работа на непълно работно време (30 часа)
  • самостоятелна работа в ангажиран екип
  • добро заплащане, както и фирмена пенсионна схема с фиксирана вноска от работодателя
  • регламентирано и гъвкаво работно време
  • фирмено здравно осигуряване

Нашите изисквания към вас:

  • търговско образование
  • умения за водене на преговори
  • Безопасно боравене с компютър и различни програми
  • приятелски контакт
  • забавление на работа

Вашите задачи:

  • Контакт с клиенти и доставчици
  • Придобиване на нови клиенти и поддръжка на търговския персонал
  • Изготвяне и проследяване на оферти, включително калкулация
  • правете споразумения за цените
  • водене на статистика
  • Общи офис дейности

Защо КРАТКО?

Едва ли ще намерите по-устойчива и перспективна работа, защото обемът на старите гуми е реалност. Повече от 65 години работим в семейна компания с плоска йерархия и поглед към всеки индивид в екипа, защото какво би била една компания без своите служители? KURZ е една от водещите компании за изхвърляне на отпадъци в Германия и има голяма, дългогодишна клиентска база, която можете да очаквате с нетърпение!
Ако искате да оставите колелата да се движат с нас, свържете се с нас.

Вашата поръчка:

Заповед за изхвърляне само за регистрирани клиенти. Туристически форум

Разпореждане за събиране

Поръчайте събиране на употребявани гуми

Твоята заявка:

Изхвърляне на изхабени гуми над 20 бр

Бизнес с големи количества

Изхвърлете гумените отпадъци

Ние изхвърляме и рециклираме вашите гумени отпадъци професионално.

Заявете гумени изделия

От белени змии до гранули до фин гумен прах.

Попитайте за договорно фрезоване

Използвайте машинния парк KURZ за вашия индивидуален продукт.

Уговорка за сервиз за гуми

Пълен монтаж или смяна на колела.
Запишете час сега.