Faceți clic pe butonul de mai jos pentru a încărca conținutul GTranslate.

Încărcați Gtranslate

PGRpdiBjbGFzcz0iZ3RyYW5zbGF0ZV93cmFwcGVyIiBpZD0iZ3Qtd3JhcHBlci03MDQ2MTQ1OSI+PC9kaXY+
căutare
Închideți această casetă de căutare.

Website KURZ Karkassenhandel GmbH

KURZ Karkassenhandel este o companie de specialitate recunoscută și certificată pentru eliminarea anvelopelor vechi cu multe contacte internaționale.

Ea așteaptă:

  • un post permanent part-time 30 - 40 ore, birou la domiciliu posibil proportional, intr-o companie flexibila mijlocie
  • un domeniu de responsabilitate interesant și variat
  • o cooperare colegială care se caracterizează prin structuri familiale
  • Servicii suplimentare atractive: BAV, BKV, VWL

Sunteți o potrivire bună pentru noi dacă:

Sunteți de încredere și angajat și prețuiți munca orientată spre soluții.

Ar trebui să aveți următoarele abilități:

  • formare profesională comercială absolvită
  • Experienta profesionala in contabilitate si contabilitate costuri
  • bune abilități MS Office
  • prindere rapidă
  • Simțul responsabilității
  • comportament prietenos și abilități organizatorice
  • jucător de echipă, rezistent
  • Bune cunoștințe despre impozitul pe venit și legislația asigurărilor sociale

Vă așteptați la următoarele sarcini:

  • Intocmirea contabilitatii lunare a salariilor
  • Intocmirea contractelor de munca
  • Gestionarea conturilor de timp și a listelor de vacanțe
  • Atribuirea conturilor a conturilor de plătit și a conturilor de încasat cu software-ul DATEV
  • Monitorizarea si rezervarea tranzactiilor de plata precum si executarea procesului de reclamare
  • gestionați checkout

Comanda dumneavoastră:

Comanda de eliminare numai pentru clienții înregistrați. Înregistrează-te acum!

Ordin de eliminare pentru colectare

Comandați colecția de anvelope uzate

Solicitarea dumneavoastră:

Aruncați deșeurile de cauciuc

Eliminam si reciclam deseurile dumneavoastra de cauciuc profesional.

Solicitați produse din cauciuc

De la curățarea șerpilor la granule până la pudră fină de cauciuc.

Întrebați despre frezarea prin contract

Utilizați parcul de mașini KURZ pentru produsul dvs. individual.

Programare la service anvelope

Asamblare completă sau schimbare roată.
Faceți o programare acum.