Kliknij przycisk poniżej, aby załadować zawartość GTranslate.

Załaduj Gtranslate

PGRpdiBjbGFzcz0iZ3RyYW5zbGF0ZV93cmFwcGVyIiBpZD0iZ3Qtd3JhcHBlci0zMjE2NzMwNyI+PC9kaXY+
Szukaj
Zamknij to pole wyszukiwania.

Witryna internetowa Kurz Karkassenhandel GmbH

KURZ Karkassenhandel jest uznaną i certyfikowaną specjalistyczną firmą zajmującą się utylizacją starych opon z wieloma międzynarodowymi kontaktami.

Jesteś sprzedawcą z pasją. Oprócz wyjątkowego talentu sprzedażowego masz wysoki poziom motywacji, lubisz podchodzić do ludzi i masz doświadczenie w zarządzaniu. Twoja otwarta i pozytywna natura ułatwia budowanie relacji z klientami. Twoje tematy to utylizacja, recykling i unikanie odpadów. Czy opis pasuje do Ciebie? W takim razie trafiłeś we właściwe miejsce! Poszukujemy pełnoetatowego managera sprzedaży (m/k/d).

TWOJE ZADANIA:

W KURZ możesz oczekiwać różnorodnych i odpowiedzialnych zadań. Odpowiadasz za zarządzanie całym projektem, dbasz o klientów i pozyskujesz nowych, kalkulujesz ceny i oferty oraz pilnujesz limitów. Jako kierownik sprzedaży pokierujesz zespołem pracowników sprzedaży (praca terenowa i biurowa) oraz będziesz promował ich współpracę i dalszy rozwój. W porozumieniu z naszym kierownictwem opracujesz środki optymalizacji, aby opracować zrównoważone rozwiązania i koncepcje utylizacji dla naszych klientów.

TWÓJ PROFIL:

  • Ukończone szkolenie techniczne lub handlowe lub stopień naukowy
  • Doświadczenie specjalistyczne i menedżerskie w sprzedaży, najlepiej w branży utylizacji odpadów
  • Uprzejma i pewna siebie postawa
  • Entuzjazm i chęć do występu
  • Rozpoznajesz potencjał usług, które wymagają wyjaśnienia i potrafisz to zaprezentować klientom.
  • „Myślenie za rogiem i w sposób zorientowany na rozwiązania” jest dla Ciebie zabawą

OCZEKUJESZ NA:

  • Ciekawy i różnorodny obszar odpowiedzialności w firmie z jasną strategią sprzedaży i dużym potencjałem
  • Dedykowany zespół, który daje Ci swobodę i wspiera Cię w zadaniach.
  • Dynamiczne i przyszłościowe środowisko pracy
  • Wynagrodzenie zależne od wyników, składające się z wynagrodzenia zasadniczego oraz atrakcyjnego modelu prowizyjnego o ponadprzeciętnych perspektywach
  • Biuro domowe, praca z domu do dwóch dni w tygodniu

DLACZEGO KRÓTKI:

Trudno będzie uzyskać bardziej zrównoważoną, przyszłościową pracę, ponieważ ilość starych opon jest rzeczywistością. Od ponad 65 lat pracujemy w firmie rodzinnej z płaską hierarchią i spojrzeniem na każdą osobę w zespole, bo czym byłaby firma bez pracowników? KURZ jest jedną z wiodących firm zajmujących się utylizacją odpadów w Niemczech i ma dużą, długoletnią bazę klientów, na którą możesz się spodziewać!

Twoje zamówienie:

Zlecenie utylizacji tylko dla zarejestrowanych klientów. Zarejestruj się teraz!

Porządek utylizacji do odbioru

Zamów odbiór używanych opon

Twoja prośba:

Wywóz zużytych opon do 20 opon

osoby prywatne i małe firmy

Pozbądź się odpadów gumowych

Zajmujemy się profesjonalną utylizacją i recyklingiem odpadów gumowych.

Poproś o produkty gumowe

Od łuszczących się węży po granulki i drobny proszek gumowy.

Zapytaj o frezowanie kontraktowe

Skorzystaj z parku maszynowego KURZ dla swojego indywidualnego produktu.

Wizyta w serwisie opon

Kompletny montaż lub wymiana koła.
Umów się już teraz.