Kliknij przycisk poniżej, aby załadować zawartość GTranslate.

Załaduj Gtranslate

PGRpdiBjbGFzcz0iZ3RyYW5zbGF0ZV93cmFwcGVyIiBpZD0iZ3Qtd3JhcHBlci0zMDkyODUzMiI+PC9kaXY+
Szukaj
Zamknij to pole wyszukiwania.

Witryna internetowa Kurz Karkassenhandel GmbH

KURZ Karkassenhandel jest uznaną i certyfikowaną specjalistyczną firmą zajmującą się utylizacją starych opon z wieloma międzynarodowymi kontaktami.

Jesteś sprzedawcą z sercem i duszą. Oprócz wyjątkowego talentu sprzedażowego masz wysoki poziom motywacji i lubisz kontakt z ludźmi. Twoja otwarta i pozytywna natura ułatwia budowanie relacji z klientami. Utylizacja, recykling i unikanie odpadów to Twoje tematy. Czy opis Ci odpowiada? W takim razie masz z nami rację! Aplikuj teraz jako przedstawiciel handlowy.

Co oferujemy:

  • pewną, stałą pracę w niepełnym wymiarze godzin (30 godzin)
  • samodzielną pracę w zaangażowanym zespole
  • dobre wynagrodzenie, a także zakładowy program emerytalny ze stałą składką pracodawcy
  • regulowane i elastyczne godziny pracy
  • firmowe ubezpieczenie zdrowotne

Nasze wymagania wobec Ciebie:

  • edukacja komercyjna
  • umiejętności negocjacyjne
  • Bezpieczna obsługa komputera i różnych programów
  • przyjacielski kontakt
  • zabawa w pracy

Twoje zadania:

  • Kontakt z klientami i dostawcami
  • Pozyskiwanie nowych klientów i wsparcie sił sprzedaży
  • Przygotowywanie i monitorowanie ofert wraz z kalkulacją
  • zawierać umowy cenowe
  • prowadzenie statystyk
  • Ogólna działalność biurowa

Dlaczego KRÓTKIE?

Trudno o bardziej zrównoważoną, przyszłościową pracę, ponieważ ilość starych opon jest faktem. Od ponad 65 lat pracujemy w firmie rodzinnej o płaskiej hierarchii i spojrzeniu na każdą osobę w zespole, bo czym byłaby firma bez swoich pracowników? KURZ jest jedną z wiodących firm zajmujących się utylizacją odpadów w Niemczech i ma dużą, wieloletnią bazę klientów, na którą możesz liczyć!
Jeśli chcesz, aby koła toczyły się razem z nami, skontaktuj się z nami.

Twoje zamówienie:

Zlecenie utylizacji tylko dla zarejestrowanych klientów. Zarejestruj się teraz!

Porządek utylizacji do odbioru

Zamów odbiór używanych opon

Twoja prośba:

Wywóz zużytych opon do 20 opon

osoby prywatne i małe firmy

Pozbądź się odpadów gumowych

Zajmujemy się profesjonalną utylizacją i recyklingiem odpadów gumowych.

Poproś o produkty gumowe

Od łuszczących się węży po granulki i drobny proszek gumowy.

Zapytaj o frezowanie kontraktowe

Skorzystaj z parku maszynowego KURZ dla swojego indywidualnego produktu.

Wizyta w serwisie opon

Kompletny montaż lub wymiana koła.
Umów się już teraz.