Kliknij przycisk poniżej, aby załadować zawartość GTranslate.

Załaduj Gtranslate

PGRpdiBjbGFzcz0iZ3RyYW5zbGF0ZV93cmFwcGVyIiBpZD0iZ3Qtd3JhcHBlci03MjM5NDIxMSI+PC9kaXY+
Szukaj
Zamknij to pole wyszukiwania.

Witryna internetowa Kurz Karkassenhandel GmbH

KURZ Karkassenhandel jest uznaną i certyfikowaną specjalistyczną firmą zajmującą się utylizacją starych opon z wieloma międzynarodowymi kontaktami.

Szukamy Ciebie!

Kierowca koparki (m/k/d) do lokalizacji Landau w najwcześniejszym możliwym terminie.

Twoje zadania:

  • Załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych
  • Wyposażenie systemu niszczarki
  • Konserwacja i pielęgnacja koparki i systemu niszczarki
  • Zadbaj o porządek i czystość na terenie firmy

Należy zabrać ze sobą:

  • Ważne prawo jazdy na maszyny do robót ziemnych (koparki/ładowarki kołowe)
  • Wymagana licencja na wózek widłowy
  • Wcześniejsze doświadczenie zawodowe w obszarze odpowiedzialności będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność pracy w zespole, rzetelność i elastyczność
  • znajomość języka niemieckiego
  • zabawa w pracy

Oferujemy Ci:

  • dobra zapłata
  • zakładowe ubezpieczenie zdrowotne
  • bezpieczną stałą pracę
  • Zakładowy program emerytalny ze stałą składką pracodawcy
  • Regulowane i elastyczne godziny pracy (możliwe po uzgodnieniu)
  • stałe stanowisko w pełnym wymiarze czasu pracy
  • ciekawy i różnorodny obszar odpowiedzialności
  • kolegialna współpraca
  • Atrakcyjne usługi dodatkowe: BAV, BKV, VWL, lokalny transport publiczny

Brak doświadczenia? Nie ma problemu. Można go kupić u nas. Mile widziani są również nowicjusze i osoby zmieniające karierę. Najważniejsze jest to, że jesteś chętny do nauki i masz otwarty umysł.

Twoje zamówienie:

Zlecenie utylizacji tylko dla zarejestrowanych klientów. Zarejestruj się teraz!

Porządek utylizacji do odbioru

Zamów odbiór używanych opon

Twoja prośba:

Wywóz zużytych opon do 20 opon

osoby prywatne i małe firmy

Pozbądź się odpadów gumowych

Zajmujemy się profesjonalną utylizacją i recyklingiem odpadów gumowych.

Poproś o produkty gumowe

Od łuszczących się węży po granulki i drobny proszek gumowy.

Zapytaj o frezowanie kontraktowe

Skorzystaj z parku maszynowego KURZ dla swojego indywidualnego produktu.

Wizyta w serwisie opon

Kompletny montaż lub wymiana koła.
Umów się już teraz.