Kattintson az alábbi gombra a GTranslate tartalmának betöltéséhez.

A Gtranslate betöltése

PGRpdiBjbGFzcz0iZ3RyYW5zbGF0ZV93cmFwcGVyIiBpZD0iZ3Qtd3JhcHBlci0zMjE2NzMwNyI+PC9kaXY+
keresés
Zárja be ezt a keresőmezőt.

Weboldal KURZ Karkassenhandel GmbH

A KURZ Karkassenhandel a régi gumiabroncsok ártalmatlanítására szakosodott elismert és minősített cég, számos nemzetközi kapcsolattal.

Ön szenvedélyes értékesítési szakember. Egyedülálló értékesítési tehetsége mellett magas szintű önmotivációval rendelkezik, szeret közeledni az emberekhez és van vezetői tapasztalata. Nyitott és pozitív természete megkönnyíti az ügyfélkapcsolatok kiépítését. Az Ön témái az ártalmatlanítás, az újrahasznosítás és a hulladék elkerülése. Illik rád a leírás? Akkor jó helyen jársz! Értékesítési vezetőt keresünk teljes munkaidőben (m/f/d).

FELADATAI:

A KURZ-nál változatos és felelősségteljes feladatokra számíthatsz. Ön felelős a teljes projektmenedzsmentért, ügyfelei gondozásáért és új ügyfelek megszerzéséért, árak és ajánlatok kiszámításáért, valamint a kvóták figyelemmel kíséréséért. Értékesítési menedzserként vezeti majd az értékesítési munkatársak csapatát (terepszervíz és irodai munka), és elősegíti együttműködésüket, további fejlődésüket. Vezetőségünkkel együttműködve optimalizálási intézkedéseket dolgoz ki annak érdekében, hogy fenntartható megoldásokat és ártalmatlanítási koncepciókat dolgozhassunk ki ügyfeleink számára.

PROFILOD:

  • Elvégzett műszaki vagy kereskedelmi képzés vagy végzettség
  • Értékesítésben, lehetőleg hulladékkezelési területen szerzett szakmai és vezetői tapasztalat
  • Udvarias és magabiztos viselkedés
  • Lelkesedés és teljesítőkészség
  • Felismeri a magyarázatot igénylő szolgáltatásokban rejlő lehetőségeket, és ezt bemutatja az ügyfeleknek.
  • „A sarkon túli és megoldásorientált gondolkodás” szórakoztató az Ön számára

VÁRHATVA VÁRHAT:

  • Érdekes és változatos felelősségi terület egy világos értékesítési stratégiával és rengeteg lehetőséggel rendelkező vállalatnál
  • Egy elkötelezett csapat, amely szabadságot ad és támogat a feladatokban.
  • Dinamikus és jövőálló munkakörnyezet
  • Teljesítményalapú javadalmazás, amely alapbérből és vonzó jutalékmodellből áll, átlagon felüli kilátásokkal
  • Otthoni iroda, otthoni munkavégzés heti két napig

MIÉRT RÖVID:

Fenntarthatóbb, jövőbiztosabb munkát aligha kap, mert a régi gumiabroncsok mennyisége valóság. Több mint 65 éve dolgozunk egy családi cégben, amelynek hierarchiája lapos, és a csapat minden egyes egyénjére tekint, mert mi lenne a cég alkalmazottai nélkül? A KURZ Németország egyik vezető hulladékártalmatlanító vállalata, és nagy, régóta fennálló ügyfélkörrel rendelkezik, amelyre számíthat!

A rendelését:

Ártalmatlanítási rendelés csak regisztrált vásárlóknak. Regisztráljon most!

Ártalmatlanítási sorrend a begyűjtéshez

Használt gumi gyűjtés rendelése

A kérésed:

Dobja ki a gumihulladékot

Gumihulladékát szakszerűen ártalmatlanítjuk és újrahasznosítjuk.

Kérjen gumitermékeket

A kígyók hámozásától a szemcséken át a finom gumiporig.

Érdeklődjön bérmarásról

Egyedi termékéhez használja a KURZ gépparkot.

Gumiszerviz időpont egyeztetés

Teljes összeszerelés vagy kerékcsere.
Kérjen időpontot most.