Kattintson az alábbi gombra a GTranslate tartalmának betöltéséhez.

A Gtranslate betöltése

PGRpdiBjbGFzcz0iZ3RyYW5zbGF0ZV93cmFwcGVyIiBpZD0iZ3Qtd3JhcHBlci0xNTgxMzA0NSI+PC9kaXY+
keresés
Zárja be ezt a keresőmezőt.

Weboldal KURZ Karkassenhandel GmbH

A KURZ Karkassenhandel a régi gumiabroncsok ártalmatlanítására szakosodott elismert és minősített cég, számos nemzetközi kapcsolattal.

Szenvedélyes eladók. Egyedülálló értékesítési tehetsége mellett magas szintű önmotivációval rendelkezik, és szívesen közeledik az emberekhez. Nyitott és pozitív természete megkönnyíti az ügyfélkapcsolatok kiépítését. Az Ön témái az ártalmatlanítás, az újrahasznosítás és a hulladék elkerülése. Megfelel neked a leírás? Akkor jó helyen jársz! Jelentkezzen most belső értékesítési képviselőként (m/f/d).

FELADATAI:

Feladatköre változatos, és elősegíti tehetségét. Ön aktívan támogatja terepi munkatársainkat mindennapi tevékenységükben. Minden együtt jár Önnel: ajánlatokat készít, kapcsolatokat tart fenn új és meglévő ügyfelekkel, feldolgozza a rendeléseket, kezeli az ügyféladatbázisokat, és áttekintést tart az összes értékesítési folyamatról. A KURZ-nál az ártalmatlanítási koncepciókat egyedileg írják meg ügyfeleink számára, és fenntartható megoldásokat dolgoznak ki.

PROFILOD:

  • Elvégezte a kereskedelmi képzést
  • Már rendelkezik értékesítési tapasztalattal és komoly ismeretekkel rendelkezik a hulladékkezelés területén.
  • Ambiciózus, tehetséges vagy, és sikeres akarsz lenni.
  • Felismeri a magyarázatot igénylő szolgáltatásokban rejlő lehetőségeket, és ezt bemutatja az ügyfeleknek.
  • „A kereteken kívüli gondolkodás és a megoldás-orientáltság” szórakoztató az Ön számára.

VÁRHATVA VÁRHAT:

  • Érdekes és változatos felelősségi terület egy világos értékesítési stratégiával és rengeteg lehetőséggel rendelkező vállalatnál
  • Egy elkötelezett csapat, amely szabadságot ad és támogat a feladatokban.
  • Dinamikus és jövőálló munkakörnyezet
  • Teljesítményalapú javadalmazás, amely alapbérből és vonzó jutalékmodellből áll, átlagon felüli kilátásokkal
  • Otthoni iroda, otthoni munkavégzés heti két napig

MIÉRT RÖVID:

Fenntarthatóbb, jövőbiztosabb munkát aligha kap, mert a régi gumiabroncsok mennyisége valóság. Több mint 65 éve dolgozunk egy családi cégben, amelynek hierarchiája lapos, és a csapat minden egyes egyénjére tekint, mert mi lenne a cég alkalmazottai nélkül? A KURZ Németország egyik vezető hulladékártalmatlanító vállalata, és nagy, régóta fennálló ügyfélkörrel rendelkezik, amelyre számíthat!

A rendelését:

Ártalmatlanítási rendelés csak regisztrált vásárlóknak. Regisztráljon most!

Ártalmatlanítási sorrend a begyűjtéshez

Használt gumi gyűjtés rendelése

A kérésed:

Dobja ki a gumihulladékot

Gumihulladékát szakszerűen ártalmatlanítjuk és újrahasznosítjuk.

Kérjen gumitermékeket

A kígyók hámozásától a szemcséken át a finom gumiporig.

Érdeklődjön bérmarásról

Egyedi termékéhez használja a KURZ gépparkot.

Gumiszerviz időpont egyeztetés

Teljes összeszerelés vagy kerékcsere.
Kérjen időpontot most.