Kattintson az alábbi gombra a GTranslate tartalmának betöltéséhez.

A Gtranslate betöltése

PGRpdiBjbGFzcz0iZ3RyYW5zbGF0ZV93cmFwcGVyIiBpZD0iZ3Qtd3JhcHBlci03MDQ2MTQ1OSI+PC9kaXY+
keresés
Zárja be ezt a keresőmezőt.

Weboldal KURZ Karkassenhandel GmbH

A KURZ Karkassenhandel a régi gumiabroncsok ártalmatlanítására szakosodott elismert és minősített cég, számos nemzetközi kapcsolattal.

Elvárja:

  • állandó részmunkaidős állás 30-40 óra, részben home office lehetőség, rugalmas középvállalatnál
  • egy érdekes és változatos felelősségi terület
  • kollegiális légkör, amelyet családi struktúrák jellemeznek
  • Vonzó további előnyök: BAV, BKV, VWL

Akkor vagy nekünk megfelelő, ha:

Megbízható, elkötelezett és értékes megoldásorientált munka vagy.

A következő készségekkel kell rendelkeznie:

  • kereskedelmi szakképzést végzett
  • Számviteli és költségelszámolási területen szerzett szakmai tapasztalat
  • jó MS Office ismerete
  • gyors észlelés
  • Felelősségérzet
  • barátságos magatartás és szervezőkészség
  • Csapatjátékos, kitartó
  • Jó jövedelemadó és társadalombiztosítási jog ismerete

Az alábbi feladatok várnak rád:

  • Havi bérszámfejtés készítése
  • Munkaszerződések elkészítése
  • Időszámlák és nyaralási listák kezelése
  • Tartozások és kintlévőségek számla hozzárendelése DATEV szoftverrel
  • Fizetési tranzakciók nyomon követése és könyvelése, valamint felszólítás végrehajtása
  • Tartson pénztárgépet

A rendelését:

Ártalmatlanítási rendelés csak regisztrált vásárlóknak. Regisztráljon most!

Ártalmatlanítási sorrend a begyűjtéshez

Használt gumi gyűjtés rendelése

A kérésed:

Dobja ki a gumihulladékot

Gumihulladékát szakszerűen ártalmatlanítjuk és újrahasznosítjuk.

Kérjen gumitermékeket

A kígyók hámozásától a szemcséken át a finom gumiporig.

Érdeklődjön bérmarásról

Egyedi termékéhez használja a KURZ gépparkot.

Gumiszerviz időpont egyeztetés

Teljes összeszerelés vagy kerékcsere.
Kérjen időpontot most.