Kattintson az alábbi gombra a GTranslate tartalmának betöltéséhez.

A Gtranslate betöltése

PGRpdiBjbGFzcz0iZ3RyYW5zbGF0ZV93cmFwcGVyIiBpZD0iZ3Qtd3JhcHBlci01MDQzOTkyMSI+PC9kaXY+
keresés
Zárja be ezt a keresőmezőt.

Weboldal KURZ Karkassenhandel GmbH

A KURZ Karkassenhandel a régi gumiabroncsok ártalmatlanítására szakosodott elismert és minősített cég, számos nemzetközi kapcsolattal.

A könyvelés a te szakmád. A számok kifejezett megértésével és a szervezési tehetségével mindig nyomon követheti a dolgokat. Megbízható vagy, igazi csapatjátékos és jó kommunikációs készséged van. Illik rád a leírás? Akkor jó helyen jársz! 2023 januárjától (vagy korábban) pénzügyi könyvelőt (m/f/d) keresünk Wendlingenbe.

A pozíciót kezdetben részmunkaidőben töltik be, de később teljes munkaidősre is bővíthető. Jelenlegi könyvelőnk nyugdíjba vonul, és alaposan kiképzi utódját – tökéletes azok számára, akik visszatérnek dolgozni.

FELADATAI:

A KURZ-nál változatos és felelősségteljes feladatokra számíthatsz. Ön felelős az összes üzleti tranzakció számla-hozzárendeléséért, a fizetési tranzakciók kezeléséért és a felszólítás folyamatáért. Figyelemmel kíséri az OI listákat, vállalja a havi forgalmiadó-bevallást, az éves beszámoló elkészítését, valamint a szállítók, kintlévőségek, vagyonkönyvelés, bankok és pénztárgép koordinációját és kezelését.

PROFILOD:

  • Elvégezte a kereskedelmi képzést
  • Pénzügyi számviteli tapasztalat
  • Nagy affinitás a számokhoz
  • A DATEV alapos ismerete
  • Felelősségteljes, strukturált és önálló munkavégzés
  • Csapatjátékos, megoldásorientált és nyitott

VÁRHATVA VÁRHAT:

  • Érdekes és változatos felelősségi terület
  • Egy elkötelezett csapat, amely szabadságot ad és támogat a feladatokban
  • Dinamikus és jövőálló munkakörnyezet
  • Otthoni iroda, otthoni munkavégzés heti két napig

MIÉRT RÖVID:

Fenntarthatóbb, jövőbiztosabb munkát aligha kap, mert a régi gumiabroncsok mennyisége valóság. Több mint 65 éve dolgozunk egy családi cégben, amelynek hierarchiája lapos, és a csapat minden egyes egyénjére tekint, mert mi lenne a cég alkalmazottai nélkül? A KURZ Németország egyik vezető hulladékártalmatlanító vállalata, és nagy, régóta fennálló ügyfélkörrel rendelkezik, amelyre számíthat!

A rendelését:

Ártalmatlanítási rendelés csak regisztrált vásárlóknak. Regisztráljon most!

Ártalmatlanítási sorrend a begyűjtéshez

Használt gumi gyűjtés rendelése

A kérésed:

Dobja ki a gumihulladékot

Gumihulladékát szakszerűen ártalmatlanítjuk és újrahasznosítjuk.

Kérjen gumitermékeket

A kígyók hámozásától a szemcséken át a finom gumiporig.

Érdeklődjön bérmarásról

Egyedi termékéhez használja a KURZ gépparkot.

Gumiszerviz időpont egyeztetés

Teljes összeszerelés vagy kerékcsere.
Kérjen időpontot most.