Kattintson az alábbi gombra a GTranslate tartalmának betöltéséhez.

A Gtranslate betöltése

PGRpdiBjbGFzcz0iZ3RyYW5zbGF0ZV93cmFwcGVyIiBpZD0iZ3Qtd3JhcHBlci0yNTM0NDUxMSI+PC9kaXY+
keresés
Zárja be ezt a keresőmezőt.

Weboldal KURZ Karkassenhandel GmbH

A KURZ Karkassenhandel a régi gumiabroncsok ártalmatlanítására szakosodott elismert és minősített cég, számos nemzetközi kapcsolattal.

Ön egy szenvedélyes diszpécser. Egyedülálló adminisztratív tehetsége mellett magas szintű önmotivációval rendelkezik, és nagyon strukturált. Nyitott és pozitív természete megkönnyíti az ügyfélkapcsolatok kiépítését. Az Ön témái az ártalmatlanítás, az újrahasznosítás és a hulladék elkerülése. Megfelel neked a leírás? Akkor nekünk teljesen igazad van! Jelentkezzen most ütemezőként és sokoldalú szakemberként.

Amit kínálunk Önnek:

  • biztos, állandó állást részmunkaidőben (20 óra)
  • önálló munkavégzés elkötelezett csapatban
  • jó fizetés, valamint céges nyugdíjrendszer fix munkáltatói hozzájárulással
  • szabályozott és rugalmas munkaidő
  • céges egészségbiztosítás

Követelményeink Önnel szemben:

  • jó PC ismeretek
  • Flottamenedzserként vagy szállítmányozási iroda ütemezésében szerzett tapasztalat
  • Csapatmunka és ügyfélbarátság
  • megbízhatóság és rugalmasság
  • szórakozás a munkahelyen

Deine Aufgaben:

  • A használt járművek gazdaságos telepítése, túratervezés (a Sprintertől a 40 tonnás görgős csuklós vonatig)
  • Lépjen kapcsolatba legfontosabb ügyfeleinkkel, beleértve a helyszíni szervizt is
  • A szabályozás betartásának ellenőrzése
  • Járművek, konténerek és munkaeszközök karbantartási, javítási és ellenőrzési időpontjainak megszervezése és ellenőrzése

Miért RÖVID?

Fenntarthatóbb, jövőbiztosabb munkát aligha kap, mert a régi gumiabroncsok mennyisége valóság. Több mint 65 éve dolgozunk egy családi cégben, amelynek hierarchiája lapos, és a csapat minden egyes egyénjére tekint, mert mi lenne a cég alkalmazottai nélkül? A KURZ Németország egyik vezető hulladékártalmatlanító vállalata, és nagy, régóta fennálló ügyfélkörrel rendelkezik, amelyre számíthat!

A rendelését:

Ártalmatlanítási rendelés csak regisztrált vásárlóknak. Regisztráljon most!

Ártalmatlanítási sorrend a begyűjtéshez

Használt gumi gyűjtés rendelése

A kérésed:

Dobja ki a gumihulladékot

Gumihulladékát szakszerűen ártalmatlanítjuk és újrahasznosítjuk.

Kérjen gumitermékeket

A kígyók hámozásától a szemcséken át a finom gumiporig.

Érdeklődjön bérmarásról

Egyedi termékéhez használja a KURZ gépparkot.

Gumiszerviz időpont egyeztetés

Teljes összeszerelés vagy kerékcsere.
Kérjen időpontot most.