Kattintson az alábbi gombra a GTranslate tartalmának betöltéséhez.

A Gtranslate betöltése

PGRpdiBjbGFzcz0iZ3RyYW5zbGF0ZV93cmFwcGVyIiBpZD0iZ3Qtd3JhcHBlci03MjM5NDIxMSI+PC9kaXY+
keresés
Zárja be ezt a keresőmezőt.

Weboldal KURZ Karkassenhandel GmbH

A KURZ Karkassenhandel a régi gumiabroncsok ártalmatlanítására szakosodott elismert és minősített cég, számos nemzetközi kapcsolattal.

Téged keresünk!

Kotrógép vezető (m/f/d) Landau helyszínére a lehető legkorábbi időpontban.

Az Ön feladatai:

  • Teherautók be- és kirakodása
  • Az aprítórendszer felszerelése
  • A kotrógép és az aprítórendszer karbantartása és gondozása
  • Ügyeljen a rendre és a tisztaságra a cég területén

A következőket kell magaddal hoznod:

  • Érvényes földmunkagép (kotró/kerekes rakodó) vezetői engedély
  • Targonca engedélye kívánatos
  • Felelősségi területen szerzett korábbi szakmai tapasztalat előnyt jelent
  • Csapatmunkára való képesség, megbízhatóság és rugalmasság
  • német nyelvtudás
  • szórakozás a munkahelyen

Kínálunk Önnek:

  • jó fizetés
  • céges egészségbiztosítás
  • biztos állandó munkahely
  • Vállalati nyugdíjrendszer fix munkáltatói hozzájárulással
  • Szabályozott és rugalmas munkaidő (megbeszélés szerint)
  • állandó teljes munkaidős beosztás
  • egy érdekes és változatos felelősségi terület
  • kollegiális együttműködés
  • Vonzó kiegészítő szolgáltatások: BAV, BKV, VWL, helyi tömegközlekedés

Nincs tapasztalat? Nincs mit. Nálunk megvásárolható. Az újoncokat és pályamódosítókat is szívesen látják. A lényeg az, hogy szívesen tanulsz és nyitott vagy.

A rendelését:

Ártalmatlanítási rendelés csak regisztrált vásárlóknak. Regisztráljon most!

Ártalmatlanítási sorrend a begyűjtéshez

Használt gumi gyűjtés rendelése

A kérésed:

Dobja ki a gumihulladékot

Gumihulladékát szakszerűen ártalmatlanítjuk és újrahasznosítjuk.

Kérjen gumitermékeket

A kígyók hámozásától a szemcséken át a finom gumiporig.

Érdeklődjön bérmarásról

Egyedi termékéhez használja a KURZ gépparkot.

Gumiszerviz időpont egyeztetés

Teljes összeszerelés vagy kerékcsere.
Kérjen időpontot most.